kibersport

Ставки на кіберспорт

Які букмекери приймають ставки на кіберспорт? Як розрахувати можливий виграш? Як впізнати ненадійних букмекерів? Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся відповіді.

Кіберспорт в Україні

Наразі в Україні офіційно працюють лише два букмекери: Favbet і VBET.

Обираючи букмекера на кіберспорт, користуйтеся цими критеріями:

✅ Коефіцієнти та бонуси

✅ Ширина лінії та розпису

✅ Функції та зручність дизайну

Ставки на кіберспорт. Поширені запитання

Я зібрав все, що ви бажали б знати про ставки на кіберспорт. Коротко, простою мовою і в одному місці. Читайте і дізнавайтесь.

Який найкращий сайт ставок на кіберспорт?

На сьогодні в Україні офіційно працюють лише два букмекери: Favbet і VBET.

Які букмекери приймають ставки на DOTA 2?

DOTA 2 - це командна рольова гра з найвищим призовим фондом. Знайти букмекерів, які приймають ставки на DOTA 2 не важко. Загалом, якщо букмекер приймає ставки на кіберспорт, тоді й DOTA 2 буде в переліку ігор.

Букмекер Favbet приймає ставки на DOTA 2:

Чи можна вірити прогнозам букмекреів?

Прогнози від букмекерів - це прогнози від цілої команди експертів, котрі добре знають свою справу і від чиїх слів залежать коефіцієнти ставок.

Але ви, безсумнівно, можете знати більше, коли мова стосується певних команд (особливо нижчих ліг). Якщо відчуваєте, що прогнози букмекера невірні - це ваш шанс виграти гроші на своїх знаннях.

Де дивитися трансляції кіберспортивних матчів?

Деякі букмекери дозволяють користувачам дивитися прямі трансляції прямо на їхніх сайтах. Іноді для цього потрібно мати гроші на рахунку, іноді - ні.

Окрім цього, слідкуйте за Федерацією кіберспорту в Україні і ви знайдете всю інформацію про поточні кіберспортивні змагання.

Чи легальні ставки на кіберспорт?

Так.

Ставки на спорт і ведення букмекерської діяльності в Україні є легальними з 2020 року. Того ж року кіберспорт було визнано офіційним видом спорту в Україні.

Тож, якщо коротко: робити ставки легально і приймати ставки легально, якщо у букмекера є ліцензія України. І от тут починаються проблеми, адже на початок 2022 року всього лише три букмекери придбали ліцензію - Parimatch, Favbet та Vbet. 2023 букмекер Parimatch припинив свою діяльність в Україні.

Чи існують додатки для ставок на кіберспорт?

Так. Більшість букмекерів пропонують вам скачати додатки на їхніх сайтах. Додатки існують як для Android, так і для iOS.

Втім, ви навряд чи знайдете ці додатки в Google store або Apple store, через політику нерозповсюдження додатків, пов'язаних з азартними іграми.

Якщо вас цікавить, чи є додаток у якогось конкретного букмекера - відкривайте мій огляд і гортайте донизу. Там ви знайдете розділ "Додаток/Мобільна версія".

Як обрати букмекера для ставок на кіберспорт

Вам цікаво почати робити ставки на спорт, а нічого крім кіберспорту вас не цікавить? Обирайте букмекерів за цими критеріями:

1

1. Лінія

Перш за все, вам важливо знати, чи букмекер приймає ставки на ваші улюблені ігри. Загалом українські букмекери включають від трьох до 60+ комп'ютерних ігор у свою лінію.

По-друге, оцініть підбірку матчів. Не забувайте, що в несезон їх буде менше.

2

Розпис

Розпис (ринок ставок) має бути широким. Широкий ринок ставок - це ваша можливість передбачити гру до найдрібніших деталей.

Ринок ставок прив'язаний до змісту гри. В пригодницьких іграх ви можете зробити ставку на те, якого кольору буде дракон, а в файтерах - скільки суперударів буде застосовано.

3

Коефіцієнти

Хоч більшість букмекерів і заявляють, що в них найвищі коефіцієнти, насправді на кожну окрему гру в одних коефіцієнти будуть трохи вищими, в інших - трохи нижчими.

Якщо ви точно знаєте на який матч будете ставити - відкрийте сайти кількох букмекерів і порівняйте коефіцієнти самостійно.

4

Функції

Які зручні функції пропонує сайт букмекера загалом і які з них доступні за умови ставок на кіберспорт.

Функції на кшталт редагування купона і калькулятор експресів може значно полегшити вам користувацький досвід.

Букмекери з ліцензією
Сергій

Сергій

Легальні букмекери України

Всі букмекери скажуть вам, що вони працюють за ліцензією. Але мало хто уточнить, що це ліцензія іншої країни, яка не розповсюджується на Україну.

Найпопулярнішою є ліцензія острова Кюрасао. Вона є дешевшою за інші та доволі простою в отриманні. Недоліком є те, що вона не визнається Україною.

Тільки букмекери з ліцензією України на ведення букмекерської діяльності вважаються легальними. Наразі це тільки Favbet і VBET.

Vbet Кіберспорт

Vbet - це вірменсько-грузинський букмекер з найкращою графікою і візуальним наповненням сайту. Особливо вражаючим є розділ "Кіберспорт".

Лінія кіберспорту не вражає своїм асортиментом, тут ви знайдете всього пару комп'ютерних ігор, але детально прописаний ринок ставок. Якщо вам буде достатньо тих ігор, котрі представлені в переліку, тоді ви будете приємно вражені якістю цього сайту та різноманіттям функцій.

Завдяки кешбекам вам повертатимуть невелику суму з усіх експресів, а знайти найкращі експреси ви зможете у розділі "Експрес дня".

Vbet

Легальна букмекерська контора

💪 кешбеки

💪 високі коефіцієнти на певні події

💪 ставки "ланцюжок"

💪 широкий розпис

💪 лайв мультиекран

💩 невеликий вибір кіберспортивних подій


Ринок ставок Vbet

Враховуючи те, як мало кіберспортивних подій пропонує Vbet, розпис приємно дивує.

  • Переможець матчу
  • Фора геймів
  • Тотал вбивств
  • Перша кров
  • Тривалість
  • Зруйнує першу вежу
  • Уб'є першого барона

Як зробити ставку на Counter Strike

На прикладі Counter Strike і букмекера Parimatch я покажу вам як робити свої перші ставки. Все просто, лише слідуйте моїй інструкції.

Перші ставки на Counter Strike

1

Оберіть букмекера і зареєструйтеся

Обирайте обережно. Почитайте огляди, порівняйте коефіцієнти, роздивіться дизайн сайту, і лише потім реєструйтеся.

Я покажу процес на прикладі букмекера Parimatch, але будь-який інший букмекер вимагатиме від вас тієї самої послідовності дій.

Міні-поради:

🎮 зазирніть у мої огляди букмекерів

🎮 дозвольте надсилати вам новини і акції

🎮 вказуйте перевірену інформацію

2

Відкрийте розділ "Кіберспорт"

На сайті Parimatch кіберспорт і віртуальний спорт поділено на окремі розділи, що дуже зручно. Але не у всіх букмекерів так. Буває, що розділ "Кіберспорт" є поєднанням обох.

Зверніть увагу, що ви можете фільтрувати лайв події і прематч і навіть обирати події, котрі відбудуться в найближчу годину, 3 години, 12 годин.

Міні-поради:

🎮 натисніть на матч, щоб відкрити ринки ставок.

🎮 обирайте знайомі вам команди

🎮 коефіцієнти на лайв події змінюються

3

Знайдіть свою команду

Спершу перед з'явиться підбірка лайв матчів. Натискайте на "Уся лінія" щоб бачити як лайв, так і прематч події.

Всі найпопулярніші з поточних матчів перераховані над назвами комп'ютерних ігор, тож вам не доведеться довго шукати найкращі опції.

Міні-поради:

🎮 знаходьте матчі, котрі почнуться через 1, 3 і 12 годин

🎮 вмикайте Pro-версію для ширшого розпису ставок

🎮 перемикайте розпис з основного часу на Карту

4

Поповніть рахунок

Ознайомтеся з усіма дозволеними методами поповнення і виведення грошей у вкладці "Допомога" внизу сайту.

Не забувайте, що виведення проводиться тим самим методом, через який було поповнено рахунок. Для зміни методу виведення доведеться зв'язуватися зі службою підтримки.

Міні-поради:

🎮 виділіть певну суму, яку готові програти на ставках

🎮 не розраховуйте на виграш і не намагайтеся відіграти програне

🎮 починайте з невеликих ставок

5

Робіть ставки на матч

Натискайте на коефіцієнт і ваша ставка автоматично буде додатна у купон. Чим краще ви можете передбачити хід гри, тим детальніші ставки зможете робити. Інакше, ставте на переможців.

Ви можете робити декілька ординарних ставок або поєднати їх в Експрес. Але не забувайте, що якщо одна зі ставок в Експресі програє - решта теж вважатимуться програними. Набравшись досвіду - переходьте до складання ставок Система.

Міні-поради:

🎮 порівнюйте коефіцієнти до кожного матчу у різних бк

🎮 експрес-ставки дають можливість виграти більше грошей

🎮 скористайтеся вітальним бонусом, а також перевірте поточні акції

Безпечні ставки
Сергій

Сергій


Ставки на спорт - це легальне і цілком культурне захоплення, але лише у тому випадку, коли все в міру. Якщо ви почали помічати прояви ігрової залежності - віднесіться до цього серйозно і обмежте доступ до свого акаунту.

Більшість букмекерів дають можливість тимчасово заблокувати свій акаунт без втрати профілю. Я у цій ситуації раджу вивести гроші з рахунку перш ніж блокувати акаунт.

Акції і бонуси для ставок на кіберспорт

Нижче я перераховую акції, якими можна скористатися для ставок на кіберспорт. Пильнуйте їх появу на сайтах улюблених букмекерів.⬇

Вітальний бонус

Вітальний бонус за реєстрацію дарується вам після першого поповнення рахунку. Будьте уважні до умов відіграшу і не забудьте, що поповнити потрібно всю суму одним платежем.

Підвищені коефіцієнти

Деякі букмекери пропонують підвищені коефіцієнти на обрані ними події. Такий "коефіцієнт-бустер" можна побачити за пару днів до матчу, ви впізнаєте підвищений коефіцієнт за позначкою (такий коефіцієнт буде певним чином відрізнятися від звичайного).

Наприклад, на сайті Vbet всі події та маркети, які мають підвищений коефіцієнт, позначені зеленою піктограмою.

Кешаут

Кешаут дозволяє вивести виграш ще до завершення гри, або принаймні, вберегти суму ставки. Навіть ті букмекери, котрі пропонують функцію кешауту, обмежують її до певних подій. Зазвичай, подій, до яких можна застосувати кешаут позначені певною іконкою.

Контр-пропозиція

Деякі букмекери готові вислухати ваші власні пропозиції щодо коефіцієнтів. Надсилайте букмекеру свої коефіцієнти і сподівайтеся на згоду.

Найважливішим критерієм для букмекера є ваш профіль і історія ставок. Адекватно оцінюйте свої шанси і надсилайте коефіцієнти, які ви вважаєте цілком справедливими.

Фрібет

Фрібети - це умовні гроші, які букмекер кладе вам на рахунок, щоб мали змогу потренуватися, перш ніж закладати власні гроші, або щоб стимулювати вас робити ставки частіше.

Фрібети даються на певний час і їх потрібно відіграти відповідно до умов, перелічених букмекером.

Умови відіграшу

Всі бонуси і акції містять умови їх використання. Ознайомтеся з ними до використання пропозиції букмекера.

stavka bez ryzyku favbet

Умови використання акційної "ставки без ризику" від бк Favbet

Підтвердження особи

Коли ви вперше спробуєте вивести гроші зі свого рахунку, вам надійде запит на верифікацію. Верифікація - це підтвердження особи шляхом перевірки документів.

Верифікація особи

Для верифікації особи у букмекера зазвичай потрібно:

  • фото перших сторінок паспорта
  • фото себе з паспортом в руках
  • фото документа з адресою реєстрації

Буває так, що букмекерам потрібно більше документів. Ви можете ознайомитися з переліком документів для кожного букмекера у моїх оглядах (натискайте на клавішу "Букмекери" в меню сторінки.

Окремі букмекери (Melbet) просять висилати документи поштовими службами, що значно ускладнює процес верифікації.

Зробити ставку можна без верифікації, але для виведення виграшу вона необхідна.
Сергій

Сергій

Беттінг-аналітик

"Я маю акаунт на сайтах декількох букмекерів, що дозволяє мені порівнювати та обирати найкращі коефіцієнти до кожного конкретного матчу.

Втім, я радив би остерігатися занадто вигідних пропозицій у мало відомих букмекерів. Спершу перевірте, чи можна довіряти їм свої гроші, і лише потів поповнюйте рахунок."

Переходьте у рейтинг букмекерів і читайте мої огляди букмекерів України.