Вступ

Ця політика конфіденційності допоможе вам зрозуміти, як ми використовуємо та захищаємо дані, які ви надаєте нам, коли відвідуєте та використовуєте наш веб-сайт.

Час від часу нам доведеться змінювати цю Політику, щоб дотримуватися найкращих практик. Оскільки ми не можемо повідомити вас про внесення таких змін, ми запрошуємо вас час від часу відвідувати цю сторінку.

Ми хотіли б надати вам можливість самостійно вирішувати, чи бажаєте ви продовжувати використовувати наш веб-сайт, і тому ми рекомендуємо вам уважно прочитати нашу Політику конфіденційності та прийняти рішення на її основі.

Ми, у компанії Leadstar Media, прагнемо захищати конфіденційність відвідувачів нашого веб-сайту, тому ми маємо суворі практики та процедури конфіденційності в нашій Компанії та в управлінні нашими веб-сайтами. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо цієї Політики конфіденційності, не соромтеся писати нам за адресою: privacy@leadstarmedia.com.

ЗБІР ДАНИХ І ЯК МИ ЇХ ЗБИРАЄМО

Ми можемо збирати дані, пов’язані з використанням вами наших веб-сайтів, наприклад вашу IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера, операційну систему, джерело перенаправлення, тривалість відвідування, перегляди сторінок і шляхи навігації на веб-сайті, а також інформацію про час, частоту та схему використання вами нашого веб-сайту.

Ми можемо робити багато речей, але ми не ідентифіковуватимемо вас лише за типом вашого браузера! Деяка інформація, яку ми збираємо, є неперсональними даними і не дозволяє безпосередньо ідентифікувати вас, але іноді ми не можемо відокремити її від вашої IP-адреси, наприклад, яка вважається особистими даними. Таким чином, подібне буде розглядатися як Персональні дані в повному обсязі.

Ми збираємо ці дані автоматично за допомогою файлів cookie та Google Analytics, коли ви заходите на наш веб-сайт. Детальніше про це можна прочитати тут.

НАВІЩО МИ ЗБИРАЄМО ВАШІ ДАНІ

Дослідження та аналіз. Ми можемо обробляти ваші дані про використання, щоб проаналізувати використання нашого веб-сайту та створити статистику щодо потоку користувачів, щоб зрозуміти взаємодію з нашим веб-сайтом. Правова основа для такої обробки лежить в наших законних інтересах, а саме моніторинг, підтримка та вдосконалення нашого веб-сайту та бізнесу в цілому, а також перевірка наших відносин із третіми сторонами, обчислення належних платежів та виявлення шахрайства.

ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ ДАНІ

Ми дуже дбаємо про впровадження та підтримку безпеки нашого веб-сайту, щоб ми могли гарантувати захист ваших даних та зберігати їх конфіденційними, запобігаючи крадіжкам даних, несанкціонованому доступу та розголошенню шляхом впровадження новітніх технологій і програмного забезпечення.

ОБМІН ДАНИМИ З ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ

Ми ні за яких обставин не будемо передавати ваші персональні дані будь-якій третій стороні, за винятком випадків, коли таке розкриття є необхідним для дотримання юридичних зобов’язань, яким ми підпорядковані, або для захисту ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів іншої фізичної особи. Ми також можемо розкривати ваші персональні дані, якщо таке розголошення є необхідним для встановлення, здійснення або захисту правових претензій у судовому розгляді, адміністративній чи позасудовій процедурі.

Попри це, ми можемо ділитися неперсональними даними з нашими діловими партнерами з технічних і фінансових причин, оскільки вони можуть нам знадобитися для розрахунку платежів, виявлення шахрайства або проблем безпеки/технічних проблем.

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Оскільки ми знаходимось у Швеції, якщо ви відвідуєте нас з-за меж Європи, ваша інформація передається до нас. Незалежно від того, чи є ви резидентом ЄС, ми вживемо відповідних заходів, щоб забезпечити належний рівень захисту ваших персональних даних після їх передачі за межі ЄС.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Ми зберігаємо зібрані нами дані стільки часу, скільки необхідно для виявлення законного інтересу, який спонукав нас до їх збору, або доки ви не попросите нас видалити їх. Оскільки ми збираємо дані лише за допомогою Google Analytics, ми зазвичай використовуємо їхні налаштування за замовчуванням, які зберігатимуть ваші дані про використання протягом 24 місяців після дати збору.

ВАШІ ДАНІ, ВАШІ ПРАВА

Ваші загальні права:

(a) право на доступ - ви можете попросити копії своїх персональних даних;

(b) право на виправлення - ви можете попросити нас виправити неточні персональні дані та доповнити неповні персональні дані;

(c) право на видалення - ви можете попросити нас видалити ваші персональні дані;

(d) право на обмеження обробки - ви можете попросити нас обмежити обробку ваших персональних даних;

(e) право відмовитися від обробки - ви можете відмовитися від обробки ваших персональних даних;

(f) право на передання даних - ви можете попросити нас передати ваші персональні дані іншій організації або вам;

(g) право подати скаргу до наглядового органу – ви можете поскаржитися на обробку нами ваших персональних даних;

(h) право на відкликання згоди - якщо правовою основою нашої обробки ваших персональних даних є згода, ви можете відкликати цю згоду.

ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Цей веб-сайт належить і управляється компанією Leadstar Media AB, зареєстрованою у Швеції під реєстраційним номером 556913-7622, ​​а наш зареєстрований офіс знаходиться за адресою Hälsingegatan 49, 113 31 Stockholm.

Якщо у вас є будь-які запити щодо ваших персональних даних, на які ця Політика конфіденційності не відповідає, включаючи запити на видалення, оновлення, зміну або передачу персональних даних, ви можете зв’язатися з нашим спеціалістом із захисту даних за адресою privacy@leadstarmedia.com.