Огляд Pinnacle:

Pinnacle

Інформація відсутня

  Pinnacle Україна

  Букмекер недоступний в Україні.

  Pinnacle - це букмекерська контора, заснована колишнім футболістом зі Швеції, яка спеціалізується на ставках для професійних бетторів. Унікальною рисою цього букмекера є наявність статей про гемблінг.

  Pinnacle плюси і мінуси

  • Високі коефіцієнти
  • Високі ліміти ставок
  • Підійде професіоналам
  • Відсутній бонус
  • Відсутній додаток
  • Бракує функцій
  Бонуси
  3/10
  Методи оплати
  10/10
  Мобільна версія
  5/10
  Розпис
  8/10
  Коефіцієнти
  10/10
  Онлайн підтримка
  8/10
  Коротко про букмекера
  7/10

  Огляд Pinnacle

  Pinnacle - це надійний букмекер, орієнтований на професійних гравців. В Україні, на жаль, цей букмекер не працює. На сайті Pinnacle можна знайти багато інформації про ставки на популярні матчі та беттінг загалом. На жаль, сайт не перекладаний українською мовою. Радимо вам обирати серед офіційних українських букмекерів.

  Лінія і розпис. Лінія Pinnacle доволі стандартна, ви знайдете всі популярні види спорту, але не більше. Розпис є більш вражаючим, навіть на малопопулярні доступні різноманітні ринки.

  Додаток. Букмекер не має додатку.

  Бонус. Pinnacle не пропонує традиційні бонуси за реєстрацію, але час від часу букмекер пропонує підвищені коефіцієнти, ставки без ризику або інші тимчасові акційні пропозиції.

  Коефіцієнти. Високі коефіцієнти - одна з причин, чому професійні беттори обирають цю букмекерську контору. Високі ліміти та високі коефіцієнти дають можливість вигравати більше.

  Функціонал. Pinnacle може здатися непривабливим новачкам і тим, хто не вважає ставки своїм основним хоббі, адже функціонал букмекера дуже слабкий. Тут бракує багатьох функцій як-от конструктора ставок.

  Методи оплати. Букмекер пропонує великий вибір методів оплати, але не приймає оплату в гривні.

  Сергій

  Сергій

  Менеджер сайту

  Букмекер, який не відхиляє успішних гравців.

  Pinnacle надає своїм користувачам інформацію про те, як і де найкраще робити ставки. Високі ліміти у поєднанні з високими коефіцієнтами роблять справу ще цікавішою. А на довершення, цей міжнародний букмекер має відмінну репутацію, бо виплачує навіть найвищі виграші. Сподіваємося, одного дня він зʼявиться в Україні.

  Untitled design 95

  Сайт Pinnacle адаптовано під мобільні пристрої, але додаток відсутній.