stavky na sobachi peregony
Стаття

Ставки на собачі перегони

31 жовтня 2022

Хто в Україні приймає онлайн ставки на собачі перегони? Де шукати найвищі коефіцієнти та як зробити першу ставку.

Ставки на собачі перегони

Наразі жоден з офіційних українських букмекерів не приймає ставки на собачі перегони. Чекайте на оновлення.

Як зробити ставку на собачі перегони

Найкраще у ставках на собачі перегонах - це простота. Ви можете поставити лише на переможця забігу. Та й з правилами розібратися не складно: просто оберіть собаку, яка на вашу думку виграє забіг, а високі коефіцієнти дозволять вам виграти непогану суму, якщо вгадаєте правильно.

1

Зареєструйтеся на сайті Fansport

Для розміщення ставки обов'язково потрібно зареєструватися на сайті букмекера. Ви можете створювати не більше одного акаунта у одного букмекера. Створення другого акаунта призведе до блокування обох, тож не варто ризикувати.

Для реєстрації потрібно:

 • ввести номер телефону
 • ввести електронну адресу
 • ввести ім'я і прізвище
 • обрати валюту
 • придумати пароль
2

Поповніть рахунок

Поповнити акаунт ви можете лише зі свого власного рахунку, інакше букмекер поверне гроші.

Також пам'ятайте про те, що при виведенні, виграш автоматично надсилається на той платіжний метод, яким ви поповнювали.

Платіжні методи для депозиту:

 • Банківська картка
 • Електронний гаманець
 • Криптовалюта
 • Платіжна система Neteller
 • Apple Pay
 • Приват24
3

Активуйте вітальний бонус

Зареєструвавшись на сайті Fansport вперше, ви маєте можливість активувати бонус за реєстрацію та подвоїти свій перший депозит до 3000 грн.

Для того, щоб отримати бонус, ваш перший депозит має бути не менше 25 грн і в жодному випадку не криптовалютою (при поповненні криптовалютою бонус не нараховується).

Після того, як ви отримаєте бонус, вам потрібно буде йог відіграти протягом 30 днів.

4

Розмістіть ставку на собачі перегони

Прийшов час створювати купон ставки. Знайдіть потрібний вам забіг, оберіть переможця, на якого плануєте ставити, та натисніть на коефіцієнт. Ваша ставка буде додана у купон.

Ви можете зупинитись на цьому і просто підтвердити свою одинарну ставку, або ви можете піти далі та зробити комбіновану ставку на декілька подій.

Fansport пропонує вам робити 11 видів ставок: ординар, експрес, система, ланцюжок, довірче парі, прогноз по промо-коду, антиекспрес, умовна ставка, лакі, патент, мультиставка.

Види ставок букмекерів

Ординар

Ставка на один результат події.

Експрес

Комбінована ставка на декілька результатів матчів одночасно. Експрес славиться вищими коефіцієнтами, але вгадати ви маєте всі результати без виключення, інакше ставка вважатиметься програшною.

Система

Комбінація Експресів. Найкращою відзнакою Системи є те, що не вгадавши один або більше показників, ви не програєте всю суму.

Ланцюжок

Ставка на кілька результатів. Якщо перший результат виявився програшним, або якщо закінчилися гроші до завершення кінцевої події, тоді ставка вважається програшною.

Довірче парі

Борг у букмекера з нерозрахованих угод.

Прогноз по промо-коду

Окремі користувачі можуть отримувати від букмекера промокод, скористатись яким можна для розміщення ставок на спорт.

Антиекспрес

Антиекспрес - протилежність Експреса. Тобто, якщо ставка виграє, тоді Експрес вважається програшним. Ставка буде виграшною, якщо хоча б один з результатів програє.

Умовна ставка

Умовна ставка складається з незалежних одне від одного Ординарів або Експресів. Беттер сам визначає їхню послідовність. Ставка обривається, коли один з результатів виявляється невірним.

Лакі

Сукупність одинарних ставок та усіх можливих експресів з обраних подій. Мінімальна кількість подій за даним типом ставок - 2, максимальна - 8. Щоб отримати виплату за ставкою, потрібно передбачити результат хоча б за 1 подією.

Патент

Сукупність всіх можливих експресів з обраних подій. Мінімальна кількість подій за даним типом ставок - 3, максимальна - 8. Щоб отримати виплату за ставкою, потрібно вгадати хоча б один вибір (тобто має зіграти як мінімум 2 результати).

Мультиставка

Система ставок, що складається з експресів або одинарних ставок.

Цікавитесь українськими букмекерами? Зазирніть до нашого рейтингу українських букмекерів!