Засновник сайту Букмакери України

На цьому сайті я надаю перевагу легальним букмекерам і завжди вказую легальний статус кожної букмекерської контори. Я хочу, щоб всі букмекери придбали ліцензію України на проведення букмекерської діяльності, приймали українську гривню і відповідали перед законом за всі свої дії.

Це я - голос цього сайту, що лунає зараз у вас в голові. Моя історія почалася 2016 року, коли я отримав роботу у Швеції в офисі престижного міжнародного букмекера. І хоч я був всього лише звичайнісіньким офісним працівником у костюмі, я відчув, що опинився у сфері, яка цікавить мене більше, ніж все з чим я працював раніше. Тепер я консультую починаючих беттерів і не втомлююся повторювати, що букмекери України можуть і будуть надавати послуги рівня європейських контор.

Улюблений спорт: теніс

Найбільший виграш: 101.00 - Емма Радукану виграла відкритий чемпіонат США - вересень 2021 року

Зв’яжіться зі мною, якщо щось не так. Чи коли все дуже так. Чи просто коли хочеться з кимось зв’язатися: bukmekeryukrainy@gmail.com.

Коротка історія беттінгу в Україні

Беттінг в Україні має не найкращу репутацію. Спершу, стрілянина у Дніпропетровську у 2009 року, що призвела до повної заборони азартного бізнесу. Потім - 20-річне існування азартного бізнесу у тіні закону. Адже, звісно ж заборона не усунула бізнеси, а лише зробила їх нелегальними. Та коли бізнеси в Україні боялися закону. (Довге, сумне зітхання).

Тож після заборони азартних ігор найбільші букмекери продовжили працювати під лейблом лотереї, а менші навіть не намагалися причепурити себе під законний бізнес.

2019 року Володимир Зеленський став президентом і легалізував букмекерський бізнес. Відтепер букмекерські контори можуть отримати українську ліцензію на ведення тепер вже законної діяльності на території України.

В 2021 році дві букмекерські контори придбали ліцензію України: БК Parimatch і БК Vbet.

Навіщо я створив цей сайт?

Ситуація не обов’язково має бути такою сумною. Моєю мрією є рівняння на Англію, де ставки на спорт є частиною культури. Де букмекерський бізнес регулюється законом і відповідає найвищим стандартам.

Ми теж так хочемо. Саме з цієї причини було створено цей сайт. Я створив рейтинг найкращих букмекерів в Україні і зробив детальний огляд кожної з них. Обирайте букмекера, котрий відповідає стандартам, як вашим, так і світовим.

Я хочу бачити букмекерський бізнес прозорим і націленим на надання найкращих послуг беттерам.

Ми, користувачі, є головними рушіями бізнесів, бо саме ми вкладаємо в них свої гроші. І якщо українські користувачі віддаватимуть перевагу легальному і офіційному бізнесу - ми крок-за-кроком наближатимемося до стандартів тих країн, з яких ми хотіли брати приклад.