beting dota 2
Стаття

Де найкращі ставки на Dota 2

30 грудня 2021

Комп'ютерна гра Dota 2 вже майже 10 років лишається найпопулярнішою грою в світі. Хто з букмекерів не шкодує ресурсів і пропонує найкращі ставки на Dota 2.

Букмекери для ставок на Dota 2

Хто з букмекерів пропонує найширшу лінію і найкращий розпис ставок? У кого найвищий бонус, а чиї умови заплутані і зменшують ваш шанс на виграш? Продовжуйте читати і дізнавайтеся відповіді.

Parimatch

Букмекер з ліцензією України

Parimatch - один з двох легальних бк в Україні. Умови для ставок на кіберспорт доволі непогані, тут є широкий розпис, прямі трансляції і загалом зручний user-friendly сайт.

Однак, цей бк дає не найкращі умови на ринку. Тож якщо вам потрібно більше функцій, можливо, Parimatch - не ваш вибір.

✅ Надійний букмекер

✅ Швидка верифікація

✅ Достатня кількість ринків ставок

✅ Кешаут

✅ Прямі трансляції

❌ Небагато акцій

❌ Невелика лінія

Верифікація особи на сайті Parimatch триває менше години, а методів поповнення досить багато. Таким чином ви зможете почати робити ставки без зайвої затримки.


Vbet

Букмекер з ліцензією України

Vbet Кіберспорт тішить око своїм візуальним супроводженням. Цей розділ на сайті букмекера значно відрізняються від всіх інших сторінок, та й сайтів конкурентів загалом.

Окрім дизайну, Vbet добре попрацював над функціями, котрі роблять процес цікавішим, а також розписом ставок для кожного турніру.

✅ Бездоганний користувацький досвід

✅ Акція "Підвищені коефіцієнти"

✅ Додатковий тип ставок "Ланцюжок"

✅ Прямі трансляції з мультиекраном

✅ Широкий розпис ставок на кіберспорт

❌ Невелика лінія

Vbet перевершує Parimatch у категорії ставок на кіберспорт і регулярно тішить користувачів цікавими і вигідними акціями.


1Xbet

Широка лінія кіберспорту

Букмекер 1Xbet вдало попрацював над своїм сайтом, в той же час лишивши можливість користуватися старою спрощеною версією сайту.

Вам пропонується 11 типів ставок замість стандартних трьох, широкий розпис і можливість створювати власну збірку подій, котрі вас цікавлять. Остання функція надзвичайно зручна для тих, хто планує робити ставки виключно на Dota 2.

✅ Зручний сайт

✅ Фільтрація кіберспорту за категоріями

✅ 11 типів ставок

✅ Прямі трансляції

✅ Акції з кешбеком на Dota 2

❌ Відсутнє розмежування між кіберспортом і віртуальний спортом

❌ Відсутність ліцензії

1Xbet не забуває про кіберспорт у своїх акціях і часто дає можливість отримувати кешбеки на свій рахунок, роблячи ставки відповідно до умов.


Melbet

Найширша лінія кіберспорту

Ніхто з букмекерів не пропонує такий вибір кіберспортивних подій як Melbet. Втім, лінія саме Dota 2 не найвражаюча, і розпис ставок доволі середній.

Все ж, сайт букмекера Melbet зручний у користуванні і коефіцієнти на кіберспортивні події вас не розчарують.

✅ Найбільший вибір кіберспортивних ліг

✅ Фільтр для пошуку турнірів

✅ Калькулятор Експресів і Систем

✅ Прямі трансляції

✅ Ставки в один клік

❌ Мало методів попвнення і виведення грошей

❌ Відсутність ліцензії

Якщо Dota 2 - не єдина гра, на яку ви плануєте робити ставки, тоді Melbet може бути виправданим вибором. Однак будьте готові до того, що верифікація особи у цього букмекера відбувається через наземні поштові служби.


Favbet

Найвищі ліміти ставок

Favbet охоплює більшу кількість турнірів з Dota 2, ніж більшість інших букмекерів. Втім, розпис ставок не вражає своїм асортиментом.

Бк Favbet зарекомендував себе як надійний букмекер України з непоганим набором функцій і можливостей для ставок, але він все ж поступається своїм конкурентам.

✅ Великий вибір ліг Dota 2

✅ Високі ліміти ставок

✅ YouTube канал з поясненнями

✅ "Швидкі ставки"

❌ Відсутній фентезі-спорт

❌ Мало методів поповнення

❌ Невелика лінія

Якщо вас цікавивить якомога більша кількість турнірів з Dota 2, тоді цей букмекер буде правильним вибором. Але про зручні функції сайтів найкращих букмекерів можна забути.


Pin-up

Найвищий бонус за реєстрацію

Сайт Pin-up зручний і простий для навігації. Всі турніри і команди позначені логотипами, на екрані одразу видно статистику і навіть є доступ до прямих трансляцій без необхідності поповнювати рахунок.

Коефіцієнти Pin-up трохи занижені, але завдяки щедрим акціям ви зможете знайти дуже вигідні пропозиції.

✅ Широка лінія кіберспорту

✅ Найбільше цікавих акцій

✅ Калькулятор Систем

✅ Прямі трансляції

❌ Відсутній додаток

❌ Повільна служба підтримки

❌ Відсутність ліцензії

Якість сайту Pin-up швидко наздоганяє топових букмекерів, але такі важливі деталі, як-от методи виведення грошей поки що погано налаштовані.


Mostbet

Найбільша кількість турнірів з Dota 2

Mostbet дає можливість робити ставки чи не найбільшу кількість турнірів з Dota 2, а розпис на найпопулярніші з них може сягати до 200 ринків ставок на вибір.

Сайт Mostbet виглядає дуже просто. З одного боку це допоможе швидко розібратися, що до чого, з іншого - поціновувачам графічного дизайну такий формат навряд чи сподобається.

✅ Великий вибір турнірів з Dota 2

✅ Прямі трансляції

✅ Фентезі- спорт

✅ Програма лояльності

❌ Відсутня статистика матчів

❌ Складнощі при виведенні грошей

❌ Відсутність ліцензії

Mostbet має непоганий сайт з достатньої кількістю кіберспортивних подій на вибір, але технічні аспекти сайту поступаються сайтам конкурентів.


Які функції букмекерів важливі для ставок на Dota 2?

Прямі трансляції

Шукайте букмекерів з лайв стрімом кіберспортивних подій, тоді вам не доведеться перейматися пошуком окремих стрімінг-сайтів.

У крайньому разі на сайті має бути представлена онлайн статистика, за допомогою якої ви зможете слідкувати за перебігом подій у грі.

Ширина лінії

Лінія - це набір турнірів, на які можна зробити ставку. Якщо букмекер пропонує тільки найпопулярніші події, ігноруючи менші турніри, котрі вас могли б зацікавити - можливо, цей букмекер не для вас.

Розпис ставок

Розпис ставок - це кількість ринків ставок, тобто результатів гри, на які можна зробити ставку.

У малопопулярних тернірах користувачам часто дається можливість лише поставити на коанду переможця. У популярних турнірах ви можете поставити на такі результати, як-от тотал вбивств у матчі, яка команда першою вбє Рошана, хто першим набере 10 Фрагів, тощо.

Акції

Перш ніж реєструватися на сайті букмекера, перевірте наявність акцій і вигідних пропозицій. Зверніть увагу на те, як багато з них застосовуються до кіберспортивних подій, і чи зрозумілі умови.

Найкращі з акцій букмекерів, котрі допоможуть вам вберегти свої гроші:

 • Кешбек
 • Кешаут
 • Редагування ставки
 • Підвищені коефіцієнти
 • Фрібети
 • Ставки без ризику

Навігація

Користувацький досвід важливий, адже вам хочеться якомога швидше знаходити бажане і не нервувати через нелогічність дизайну.

Звертайте увагу на наявність фільтрів і панелі пошуку, на позначки і графічні вказівники, і загалом, чи легко вам працювати з сайтом.

Спробуйте створити купон ставки до того, як зреєструєтеся і оцініть свій досвід.

Ставки: Dota 2

Dota 2 є продовженням мода Warcraft III, який вона затьмарила своєю популярністю майже одразу після виходу. Ця багатокористувацька онлайнова бойова арена пропонує невичерпні можливості для дій і різноманіття персонажів, яке перевершує більшість сучасних онлайн-стратерій.

Найбільшою перевагою Dota 2 є те, що користувачам не потрібно доплачувати за прокачку персонажів.

Це створює рівні умови, які цінують як геймери, так і беттери.

Чому всі грають в Dota 2?

✅ Рівні умови

✅ Всі події відбуваються в реальному часі

✅ Необмежені можливості дій для персонажів

✅ Безкоштовний апгрейд

✅ Широкий розголос за межами кіберспортивних кіл

✅ Можливість виграти велику суму грошей

Dota 2 Parimatch

Ставки на Dota 2 від букмекера Parimatch

Які бувають ставки на Dota 2

Різні букмекери пропонують різний розпис ставок. У найгіршому випадку вам даються можливість поставити на переможця, у найкращому - ви зможете поставити на найрізноманітніші події турніру.

Чим популярніший турнір - тим більше ринків ставок пропонують букмекери.

Приклади ринків ставок на Dota 2:

 • Тотал вбивств
 • Перша кров
 • Зруйнує першу вежу
 • Зруйнує перші Бараки
 • Першим набере 10 Фрагів
 • Тотал часу
 • Ремпейдж
 • Godlike відбудеться
 • Мегакріпи
 • Тотал зруйнованих веж
 • Перша команда яка вб'є Рошана
 • Крадіжка Aegis of the Immortal
 • Divine Rapier
 • Фора по флагам
 • Фора по картах
 • Рошан - тотал ліквідацій
 • Точний рахунок
Типи ставок

Більшість букмекерів пропонують три стандартні типи ставок:

Ординар - одиночна ставка на певний результат турніру. Ординари розраховуються окремо і не залежать одне від одного. Наприклад, ви бажаєте зробити 3 ставки. Дві ставки ви плануєте зробити на один і той же турнір. Скажімо, ви робите ставку на переможця і на те, яка команда зруйнує першу вежу. Третю ставку ви робите на інший турнір інших команд. Жодна з цих ставок не залежатиме від іншої.

Експрес - комбінація Ординарів. Склавши Експрес, ви збільшуєте свій можливий виграш, але для виграшу потрібно, щоб абсолютно всі ваші ставки перемогли. Коли програє хоча б одна зі ставок в Експресі - весь Експрес вважається програним.

Система - комбінація Експресів. Системи зазвичай позначаються двами числами (4/5, 2/3), де перше - це кількість Експресів, а друге - це кількість результатів, на які робиться ставка. На відміну від Експресів, Система не грає повністю, якщо всього лише одна ставка виявляється програшною. У Системі ви отримаєте виграш, навіть якщо лише половина ваших ставок виграла.

Для простішого розрахунку можливого виграшу при ставках Експрес і Система користуйтеся калькулятором Експресів і Систем на сайтах букмекерів або в інтеренеті.

Читайте правила букмекерів

Різні букмекери встановлюють різні правила для Експресів і Систем. Звертайте увагу на мінімальну кількість ставок у Експресах і Системах, мінімальні суми ставок і кількість подій, які має включати кожен з типів ставок.

Букмекери, які приймають ставки на Dota 2

 1. Найкраща графіка

 2. Широкий розпис

 3. Найвищі ліміти

 4. 11 Видів ставок

 5. Найбільше акцій

 6. Зручна навігація

 7. Високий вітальний бонус

 8. Високі кеофіцієнти

Якщо зі ставками на Dota 2 вам все зрозуміло, але хотілося б дізнатися більше про кожного букмекера - відкривайте вкладку Ставки на кіберспорт.