Add a subheding 947 x 532 px 9
Стаття

Які акції пропонує букмекер Parimatch?

6 травня 2022

У цій статті ви дізнаєтеся про всі поточні акції букмекера Parimatch, як їх отримати, і які умови їх використання. Інформація оновлюється щомісяця.

Акції Parimatch в липні 🍃:

На жаль, в липні Parimatch не пропонує акційні пропозиції до спортивних подій.

Але ви можете:

 1. Отримати бонус за реєстрацію, якщо у вас ще немає акаунта на сайті.
 2. Долучитися до програми лояльності.

Не втрачайте надії, адже нові акції з'являються регулярно.

parimatch akciji

В липні Parimatch не анонсував нових акцій на спортивні події.

Як отримати бонус Parimatch?

17 листопада 2021

В цій статті є все, що стосується бонусу за реєстрацію Parimatch. Ви отримаєте детальну інструкцію до дій, дізнаєтеся про умови використання бонусу і зможете порівняти бонуси ... Більше

Програма лояльності
Сергій

Сергій

Програма лояльності дозволяє отримувати відсоток від ставок на свій бонусний рахунок.

Відсоток повернення розраховується окремо для кожного гравця. Він залежить від обраного типу розрахунку.

Щоб отримувати назад гроші за своїї ставки, вам потрібно обрати два акційні види спорту в поточному місяці. Саме за ставки на обрані види спорту враховуватимуться при розрахунку бонусу.

Враховуються ставки:

 • експрес і Ординар
 • зроблені на сайті і в додатку
 • зроблені після активації програми

Для отримання фіксованого прибутку від чистого виграшу, вам необхідно робити ставки з мінімальним коефіцієнтом 1

Для отримання фіксованого прибутку від суми виграшних ставок, вам потрібно робити ставки ординар з мінімальним коефіцієнтом 1.4 та ставки експрес з загальним коефіцієнтом 1.4.

Повернення відсотку за ставки не нараховується, якщо гравець не обрав два акційні види спорту.

Спершу реєстрація - а потім акції

Щоб скористатися вигідними пропозиціями Parimatch спершу потрібно зареєструватися. Якщо у вас ще немає акаунта на сайті Parimatch, пропоную зробити це якомога швидше

Як зареєструватися на сайті Parimatch:

 1. Натиснути "Реєстрація"
 2. Ввести номер телефону
 3. Придумати пароль
 4. Підтвердити номер телефону
Ви можете зробити ставку без проходження верифікації, але вам не вдасться вивести виграш, поки ви не підтвердите свою особу, надіславши копії документів.
akciji parimatch pislia reestraciji

Реєстрація на сайті Parimatch займає менше 5 хв.

Які бувають акції?

У спортивний сезон вам траалятиметься велика кількість акційних пропозицій. Ось тут ви знайдете пояснення до основних видів акцій, і зможете обрати ті, які до душі саме вам.

Види акційних пропозицій від букмекерів:

 1. Фрібети -це умовні гроші від букмекера, які ви отримуєте на бонусний рахунок. Фрібети також називають безкоштовними ставками, адже програвши, ви нічого не втрачаєте, а вигравши - зможете вивести свій виграш.
 2. Кешаут - це вивід грошей зі ставки до завершення події. Кешаут може бути як прибутковим, так і збитковим. Parimatch іноді пропонує кешаут на певні події. В такому разі у вашому купоні з'явиться опція "активувати кешаут".
 3. Кешбек - це повернення відсотку від ваших ставок. Відсоток кешбеків зазвичай визначається окремо для кожного гравця і залежить від історії акаунта. Чи довше ви граєте - тим більший кешбек зможете отримати.
 4. Підвищені коефіцієнти. Часом букмекери анонсують підвищені коефіцієнти на певні події або види спорту. Наявність підвищених коефіцієнтів можна побачити у переліку акцій на сайті букмекера.
 5. Застрахована ставка - це ставка, з якою ви ніколи не програєте. У разі, якщо ваша ставка виявиться виграшною - гроші будуть вашими, а якщо програє - букмекер поверне вам суму, котру ви витратили на ставку.
 6. Вітальний бонус - це бонус за реєстрацію, який отримують всі нові користувачі, які створили свій перший акаунт на сайті букмекера і внесли депозит. Як правило, сума бонусу залежить від суми депозиту.
 7. Бонус reload - це бонус, який букмекери пропонують гравцям, котрі довго не розміщували ставки. Таким чином букмекери заохочують користувачів повернутися на сайт та продовжити робити ставки.
 8. Бездепозитний бонус - це бонус, який можна отримати без поповнення рахунку. Зайвим буде казати, що такі бонуси вкрай рідкісні і часто зовсім невеликі, тож не варто витрачати забагато часу на пошуки.

Поширені запитання про акції Parimatch

Як часто виходять нові акції Parimatch?

Нові акції виходять чи не щодня. Втім, це відбувається дуже нерегулярно. Все залежитьв від сезону і від проведення великих спортивних змагань.

Більшість акцій тривають декілька тіжнів, тож вам не обов'язково перевіряти сайт щодня.

Чи можна двічі приймати участь у акції?

Умови акцій дуже відрізняються. Уважно читайте описи до акцій, перш ніж приймати в них участь.

Чому на сайті Parimatch так мало акцій?

Parimatch - це один з двох легальних букмекерів на ринку України, і в той же час найбільш відомий. Parimatch не потрібно привертати увагу до свого бренду, адже цей бренд вже достатньо відомий навіть без щедрих акцій.

Як прийняти участь в акціях Parimatch?

Все залежить від умов обраної вами акції. Перелік умов ви можете знайти в описі до акції на сайті букмекера, або на цьому сайті.

Звертайте увагу на наступні критерії:

 • Мінімальна сума поповнення
 • Мінімальний коефіцієнт
 • Тип ставки

Також, деякі акції мають обмежений термін дії після активації, тож не проґавте свій бонус.

Чи можна вивести акційні гроші?

Гроші, які ви отримуєте, прийнявши участь в акції, надходять на ваш бонусний рахунок. Ви зможете їх вивести лише за умови успішного відіграшу. Тобто зробіть на ці гроші ставки відповідно до умов відіграшу, і якщо ваша ставка віявиться виграшною - гроші надійдуть на ваш основний рахунок і будуть доступні до виведення.

Чи можна комбінувати акції Parimatch?

Як правило - ні. Наприклад, якщо ви приймаєте участь в акції, ви не можете застосувати функцію Кешаут до цієї ставки.