• Bukmekery Ukrainy
 • Найкращі букмекерські контори України
najkrashchi bukmekerski kontory
Стаття

Найкращі букмекерські контори України

12 липня 2022

У цій статті ми порівнюємо найкращих букмекерів, які роками працюють в Україні та здобули прихильнисть своїх користувачів відповідальною виплатою виграшів та вигідними умовами.

Які букмекерські контори є найкращими?

Натискайте на букмекера, щоб відкрити повний огляд.

 1. Vbet - вірменський букмекер з ліцензією України.
 2. Parimatch - український букмекер з ліцензією України.
 3. Favbet - український букмекер.
Сергій

Сергій

Беттінг-аналітик

Роки досвіду у беттінг індустрії дозволяють мені досканало аналізувати сайти онлайн-букмекерів та бачити всі їхні переваги та недоліки.

Я проводжу краш-тест їхніх сайтів та оцінюю не лише пропозиції, а ще й функціонал сайту та реальний користувацький досвід.

За критеріями, які я перелічую нижче, бк Vbet і бк Parimatch є найкращими букмекерами в Україні, але Favbet напружено дихає їм в спину. Ознайомтеся з ними детальніше, щоб зробити зважений вибір.

VBETParimatchFavbet
Ліцензія
Лайв ставки
Додаток: iOS, Android
Прямі трансляції
Конструктор експресів
Кешаут
Кешбек
Фентезі спорт
Унікальні функції
Азійський гандикап

Найкращі букмекерські контори ua

 1. Рейтинг 10/10

 2. Рейтинг 9/10

 3. Рейтинг 8/10

Букмекери, які мають зв'язки з росією, не рекомендуються сайтом Букмекери України.

VBET загальне враження

Букмекер №1 в Україні

VBET - це вірменський букмекер, заснований у 2004 році. БК VBET придбав ліцензію України в 2021 році і з тих пір активно підтримує розвиток спорту в Україні.

VBET Бонуси 10/10

Вітальний бонус VBET: 3000 грн фрібетами.

Постійні користувачі можуть розраховувати на кешбеки, кешаути, підвищені коефіцієнти, експрес дня, спортивні джекпоти тощо.

VBET Коефіцієнти 9/10

VBET пропонує найкращі коефіцієнти у порівнянні з конкурентами. Втім, маржа цього букмекера трохи завишена: 7-8%. У рамках постійної акції ви можете знайти підвищені коефіцієнти на деякі матчі. Вони з'являються за 1-2 дні до початку матчу та позначені зеленим кольором на сайті.

VBET Функціональність 8/10

На сайті VBET ви побачиту зручну навігацію, яка дозволяє миттєво знаходити потрібні функції, а також калькулятор систем, статистику попередніх матчів та можливість робити ставки в один клік. Втім, не вистачає конструктора експрес ставок.

VBET Лайв 10/10

У режимі лайв ви зможете користуватися функцією лайв мультиекекран, що дозволяє перегляд декількох матчів на одному екрані. Також VBET пропонує календар лайв подій та лайв огляд. Ви зможете слідкувати за перебігом подій матчу та робити ставки в один клік прямо на сайті букмекера.

VBET Лінія і розпис 10/10

VBET пропонує чи не найширшу лінію для популярних видів спорту, в той час як його лінія на менш популярні види спорту поступається хіба що нелегальним офшорним букмекерам, котрі не ми не рекомендуємо у цій статті. Ситуація з розписом приблизно така ж сама. Поки на популярні матчі ви можете ставити на найменші події, на непопулярні матчі часто приймаються ставки лише на переможця.


Parimatch загальне враження

Букмекер №2 в Україні

Parimatch - це український букмекер, заснований в 1994 році, який першим придбав ліцензію України. Компанія Parimatch також заснувала благодійний фонд Parimatch Foundation, що займається вирішенням соціальних проблем.

Parimatch Бонуси 6/10

Вітальний бонус Parimatch: 2500 грн.

Серед регулярних акцій Parimatch часто можна побачити кешаути, кешбеки, фрібети. Загалом, Parimatch пропонує малий вибір акцій та невисокі бонуси.

Parimatch Коефіцієнти 7/10

На сайті Parimatch можна знайти непогані коефіцієнти на малопопулярні події та на ММА. Маржа букмекера становить 6-8%.

Parimatch Функціональність 6/10

На сайті Parimatch ви не знайдете унікальних функцій, але тут є Топ експреси та календар спортивних подій, які пришвидшують процес розміщення ставок.

Parimatch Лайв 8/10

У вкладці Лайв ставки на сайті Parimatch ви можете дивитися онлайн трансляції матчів або просто бачити рахунок в реальному часі.

Parimatch Лінія і розпис 9/10

Parimatch має вражаючу лінію спортивних подій, тобто тут ви можете знайти практично будь-який матч будь-якого виду спорту. Розпис на популярні події непоганий, але на непопулярні матчі пропонуються лише ставки на переможця.


Favbet загальне враження

Букмекер №3 в Україні

Favbet - це український букмекер, заснований в 1999 році. Компанія Favbet також відкрила благодійний фонд "Favbet Foundation", який допомагає розвитку України у сфері спорту та освіти.

Favbet Бонуси 5/10

Вітальний бонус Favbet: 4500 грн (4000 грн фрібетами та 500 грн ставки без ризику)

Favbet не часто оновлює свої регулярні акції, але запропоновані в них бонуси, як правило, вищі ніж у конкурентів.

Favbet Коефіцієнти 6/10

Коефіцієнти Favbet на малопопулярні матчі та види спорту вищі, ніж на популярні. Втім, як одні, так і інші поступаються конкурентам.

Favbet Функціональність 6/10

Функціональність сайту Favbet можна назвати базовою. Тут є топ спортивних подій для швидкої навігації та калькулятор систем. Новачкам цього набору буде досить, але професіоналам не вистачатиме сучасніших функцій.

Favbet Лайв 6/10

Лайв лінія Favbet включає широкий вибір видів спорту, але посередній розпис. Також є можливість перегляду лайв трансляцій окремих матчів.

Favbet Лінія і розпис 7/10

Запропоновані бк Favbet лінія і розпис є доволі посередніми. Якщо широкий вибір ставок для вас важливий, тоді краще обрати іншого букмекера.


Chto najkrashchyj bukmeker

FAQ про найкращі букмекерські контори

Хто з букмекерів є найкращим?

Найкращим букмекером за версією сайту Букмекери України є Vbet. Втім букмекери Parimatch і Favbet також заслуговують на вашу увагу.

Як шукати найкращих букмекерів?

Порівнюйте букмекерів за наступними критеріями:

 • наявність української ліцензії
 • коефіцієнти
 • функціональність сайту
 • лінія та розпис
 • бонуси

Які букмекери України є найкращими?

Серед букмекерів, які функціонують в Україні, найкращим є Vbet.

Серед букмекерів, заснованих в Україні, найкращим є Parimetch.

Хто з букмекерів пропонує найкращий бонус за депозит?

Найщедріший бонус дарує український букмекер Favbet: 4500 грн. 4000 грн ви отримуєте у вигляді фрібетів, а 500 грн у вигляді безпечної ставки.

Хто з букмекерів пропонує найкращі коефіцієнти?

Як правило, найвищі коефіцієнти ви знайдете на сайті Vbet. Але точну інформацію ви отримаєте, лише порівнявши коефіцієнти на конкретний матч на сайтах букмекерів, адже окремі букмекери дарують найкращі коефіцієнти на певні види спорту чи навіть турніри. Наприклад, Parimatch пропонує найкращі коефіцієнти на ММА.

Нерекомендовані букмекерські контори

Зазначені нижче букмекерські контори не обов'язково поганої якості (хоча деякі дійсно мають очевидні недоліки). Наш сайт не рекомендує їх через їхню нелегальну діяльність, зв'язки з росією або неорієнтацію на український ринок. Радимо вам користуватися надійними букмекерами України, згаданими вище.

1Xbet

Плюси і Мінуси

Зв'язки з росією.

Букмекер 1Xbet заснований трьома громадянами росії, які також керують іншими букмекерськими компаніями, котрі оперують на території росії. Я рекомендую обирати інших букмекерів.


Читайте повний рейтинг букмекерів та обирайте найкращого букмекера для ставок на спорт.